Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 982
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Baner prezydenta zakotwiczony na elewacji klubu Bolko

Środa, 3 listopada 2010, 9:56
Aktualizacja: 14:54
Autor: KO
Świdnica: Baner prezydenta zakotwiczony na elewacji klubu Bolko
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Wielka reklama wyborcza Wojciecha Murdzka wisi na froncie klubu Bolko. – Zniszczyli elewację! – denerwuje się Stanisław, świdniczanin. Denerwują się też oponenci polityczni urzędującego prezydenta. – Po otworach nie będzie śladu – uspokaja z kolei Stefan Augustyn, rzecznik prasowy świdnickiego magistratu

Kampania wyborcza w pełni. W mieście coraz więcej banerów, bilbordów i plakatów. Naszych Czytelników najbardziej poruszyła reklama urzędującego prezydenta powieszona na elewacji klubu Bolko. Internauci oburzeni są tym, że aby zamontować baner, wwiercono się w elewację.

- Baner został zakotwiczony w czterech miejscach – przyznaje Stefan Augustyn. - Wymagało to wykonania niewielkich otworów, po ściągnięciu reklamy - zgodnie z opinią techników - nie będzie po nich śladu. Takie metody są stosowane powszechnie. Montaż banera wykonywany był pod nadzorem pracowników działu technicznego Miejskiego Zarządu Nieruchomości, właśnie po to by zapobiec zniszczeniu elewacji.

- Dla pana Murdzka jest najważniejsza reklama jego osoby – mówi Janusz Solecki, radny i członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej. - To jest głupie tłumaczenie, że się elewacji nie niszczy. Wiercenie w styropianie, niszczenie siatki... Tej siatki się nie dziurawi, to jest wbrew zdrowemu rozsądkowi.

- Wisieć, niech wisi – mówi o banerze Wojciech Kileka z Prawa i Sprawiedliwości. - Ale jest zrobiona nowa elewacja, która kosztowała ileś tam tysięcy. Farby już nikt nie dobierze, zawsze będą ślady. Ciekawe, czy prezydent Murdzek zawiesiłby taki baner na swoim prywatnym domu? Są przecież nowoczesne technologie, można było zrobić inaczej, zamocować baner na linach i nie uszkadzać elewacji.

Remont elewacji klubu Bolko został przeprowadzony w 2007 r., kosztował ponad dziewięćset tysięcy złotych. Za prace płacił Miejski Zarząd Nieruchomości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group