Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzelce: Bartosz Kozina ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach wyróżniony w kraju

Sobota, 10 czerwca 2017, 13:41
Autor: red
Strzelce: Bartosz Kozina ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach wyróżniony w kraju
Fot. UG Marcinowice
Bartosz Kozina, uczeń klasy II B Szkoły Podstawowej w Strzelcach, został laureatem regionalnego i wojewódzkiego etapu (I miejsce!) VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”, którego organizatorem była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Cenne nagrody rzeczowe wręczyli mu osobiście 2 czerwca br. kierownicy placówek terenowych KRUS Pani Urszula Dembińska – kierownik Placówki Terenowej w Świdnicy i Pan Bartłomiej Grzegorczyk - kierownik Placówki Terenowej w Wałbrzychu. W uroczystości wziął udział także wójt Gminy Marcinowice – Pan Władysław Gołębiowski, który zagwarantował Bartkowi i jego rodzicom wyjazd do Warszawy, ponieważ chłopiec znalazł się w ścisłej czołówce 30 wyróżnionych w kraju i swoim sukcesem będzie się cieszył jeszcze raz w dn. 14 czerwca w Warszawie, gdzie w Sali Kolumnowej Sejmu odbierze kolejną nagrodę.

Bartkowi i jego wychowawczyni – p. Joannie Kubickiej, pod kierunkiem której powstała zwycięska praca, gratulujemy wielkiego sukcesu i życzymy udanego, pełnego niezapomnianych wrażeń wyjazdu do Warszawy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group