Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 595
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Bawili się w nowej świetlicy wiejskiej

Niedziela, 31 stycznia 2016, 8:55
Autor: opr.red.
Żarów: Bawili się w nowej świetlicy wiejskiej
Fot. www.um.zarow.pl
To była pierwsza zabawa karnawałowa dla najmłodszych w nowej świetlicy wiejskiej w Bożanowie. Taką niespodziankę dla dzieci przygotowali sołtys i Rada Sołecka. I wedle ich zapowiedzi to dopiero początek wspólnej wiejskiej integracji.

Teraz, kiedy do ich dyspozycji oddany został nowoczesny budynek, wspólnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu im nie brakuje. Nowy budynek wiejski wreszcie zaczyna tętnić życiem. - Świetlica wiejska to serce naszej wsi. Choć do użytku została oddana kilka miesięcy temu, dopiero teraz zaczyna być wykorzystywana na organizację różnych imprez i uroczystości. Po raz pierwszy w nowej świetlicy dzieci mogły się bawić na zabawie karnawałowej. Był słodki poczęstunek, popcorn i dobra wspólna zabawa. Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom, a zwłaszcza rodzicom za pomoc w przygotowaniu karnawałowej imprezy. I zachęcamy mieszkańców naszej wsi do wspólnej integracji na świetlicy wiejskiej - mówi Marta Florek przewodnicząca Rady Sołeckiej w Bożanowie.

Nowa świetlica wiejska w Bożanowie została oddana do użytku mieszkańców w minionym roku. I nie tylko w Bożanowie. Takie same obiekty wiejskie powstały jeszcze w Pyszczynie i Gołaszycach. Dziś pełnią ważną funkcję w każdej wsi. Są wykorzystywane pod wieloma względami. O to także zabiegają sami mieszkańcy wsi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group