Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 1281
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Będą kwestować

Piątek, 2 grudnia 2022, 9:08
Aktualizacja: 10:08
Autor: red
Gmina Świdnica: Będą kwestować
Fot. Gmina Świdnica
Na kilkanaście dni przed Świętami Narodzenia Pańskiego, miłośnicy piłki nożnej będą kwestować na rzecz mieszkańców gminy Świdnica i nie tylko.

W imieniu Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football” serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w dziesiątej już edycji „Charytatywnego Halowego Turnieju Piłkarskiego”, który odbędzie się 17 grudnia w hali im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno w Świdnicy.

To wydarzenie, podczas którego rozgrywany jest turniej piłki halowej, w którym udział biorą zarówno profesjonalni piłkarze jak i amatorzy tego sportu. W przerwach między meczami odbędą się licytacje wspaniałych gadżetów, podarowanych przez gwiazdy sportu, sponsorów, przyjaciół fundacji.

Do grona wspierających imprezę, kolejny już raz dołączyła także gmina Świdnica, fundując z tej okazji nowoczesny smartwatch. Całość środków zebranych podczas licytacji przekazana zostanie na konto potrzebujących podopiecznych fundacji. W tym roku są to: Maja Tyczyno, Emilka Pawlak, Lenka Łebkowska, Paulina Fila, Ksawery Zbroszczyk i Gracjan Kamieniecki.

Jak zdradza prezes Fundacji, Wiesław Żurek, podczas imprezy pojawią się goście specjalni, a będą nimi między innymi obecni i byli piłkarze polskiej Ekstraklasy, dziennikarze, komentatorzy sportowi, przedstawiciele świata sportów walki i wielu innych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group