Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 871
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Będą nowe chodniki w gminie Dobromierz

Czwartek, 4 maja 2017, 11:29
Autor: red
Dobromierz: Będą nowe chodniki w gminie Dobromierz
Fot. UG Dobromierz
Udzielenie przez Gminę Dobromierz pomocy rzeczowej Powiatowi Świdnickiemu w zakresie realizacji zadań związanych z budową chodników przy drogach powiatowych na terenie gminy Dobromierz to wynik ostatnich uzgodnień sesyjnych.

Gmina Dobromierz zobowiązała się do udzielenia pomocy w formie niezbędnych materiałów budowlanych, tj. kostki kamiennej, krawężników i obrzeży kamiennych na potrzeby budowy chodnika w Dobromierzu na odcinku od ośrodka zdrowia do parkingu przed kościołem parafialnym oraz kostki kamiennej, krawężników i obrzeży betonowych na potrzeby budowy chodnika w Roztoce, odcinek remiza - most. Powiat Świdnicki zobowiązał się do współfinansowania przedmiotowych zadań w formie pokrycia kosztów pozostałych materiałów niezbędnych do budowy chodników i robocizny.
- Koszty budowy chodników w Dobromierzu i w Roztoce są wysokie, w związku z tym uznaliśmy, że nawiązanie współpracy pomiędzy naszymi jednostkami i wspólne działanie na rzecz mieszkańców jest zdecydowanie zasadnym rozwiązaniem. Inwestycja nie tylko poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, ale także podniesie walory estetyczne tych dwóch sołectw – podsumowuje wójt Jerzy Ulbin.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group