Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 633
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Region: Będą rozdawać opaski odblaskowe

Środa, 6 kwietnia 2016, 8:33
Aktualizacja: 18:35
Autor: opr.red.
Świdnica/Region: Będą rozdawać opaski odblaskowe
Fot. użyczone
Dzisiaj blisko 180 opasek odblaskowych trafi do uczniów klas I–IV ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie. Łącznie w całej gminie zostanie rozdanych 750 odblasków dla uczniów klas I–IV.

- Celem akcji jest popularyzowanie wśród dzieci i rodziców wiedzy w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe. Udział w tego typu spotkaniach daje możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. Centrum oświatowe w Pszennie zlokalizowane jest przy drodze krajowej nr 35 Wrocław – Wałbrzych, stąd też propagowanie zasad bezpieczeństwa jest bardzo ważnym elementem edukacyjnym/ – mówi Teresa
Mazurek, wójt gminy.

Spotkanie z udziałem wójt gminy Teresy Mazurek, zastępcy komendanta KPP w Świdnicy Andrzeja Dobiesa, zastępcy naczelnika wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy Mariusza Smoka oraz dzielnicowych gminy Świdnica (Adama Kłyszejki, Krzysztofa Huzara oraz Michała Kopaczewskiego) odbędzie się dzisiaj o godz. 10.00 w holu Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group