Poniedziałek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 554
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Będą stypendia i nagrody

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 12 grudnia 2009, 19:22
Aktualizacja: 19:23
Autor: JaR
Trwa nabór wniosków na stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia dla sportowców. Termin składania dokumentów mija 15 stycznia (stypendia) i 31 stycznia (nagrody i wyróżnienia).

Stypendysta musi być mieszkańcem Świdnicy, który osiągnął wysokie wyniki sportowe w sportach indywidualnych lub zespołowych. Stypendystów zgłaszają kluby sportowe lub związki (w wypadku zawodników niezrzeszonych).
Nagrody i wyróżnienia przyznawane będą za osiągnięcia indywidualne lub zespołowe uzyskane w roku poprzedzającym rok złożenia wniosku o nagrodę lub wyróżnienie. Nagrodzeni mogą być zawodnikami klubu sportowego z siedzibą w Świdnicy lub zamieszkali w Świdnicy; zawodnikami niezrzeszonymi oraz zamieszkałymi w Świdnicy; zawodnikami innych klubów sportowych w dyscyplinach, które nie są objęte szkoleniem w Świdnicy; mieszkańcom Świdnicy będącymi trenerami, działaczami klubu sportowego na terenie Świdnicy lub klubu na terenie innej gminy w dyscyplinie nie prowadzonej w Świdnicy, którzy przyczynili się do osiągnięć sportowych zawodnika Wnioski mogą składać kluby sportowe i właściwe związki.
Szczegółowe informacje na temat wymogów formalnych składania dokumentów znaleźć można na stronach internetowych Urzędu Miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group