Umowę na zadanie pn. "Zakup fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki OSP Dobromierz" podpisał we Wrocławiu wójt Jerzy Ulbin.
Środki te stanowią niezbędną część do realizacji zadania w formie zakupu samochodu dla dobromierskich strażaków. Wkład własny z budżetu gminy wyniesie blisko 300 tys. zł. O pozostałe środki miejscowy samorząd i OSP zabiegają w różnych instytucjach, gdyż koszt zakupu nowego pojazdu wyniesie ok. 750 tys. zł. Obecny 25-letni samochód jest znacznie wyeksploatowany i generuje wysokie koszty utrzymania.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.