Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 866
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Będzie nowy dach na świetlicy w Mielęcinie

Czwartek, 22 marca 2012, 10:10
Aktualizacja: 10:12
Autor: red
Gmina Żarów: Będzie nowy dach na świetlicy w Mielęcinie
Fot. użyczone
Dokładnie 7.700 złotych mieszkańcy Mielęcina chcą przeznaczyć na wymianę pokrycia dachu na świetlicy wiejskiej.

Za pozostałe pieniądze z funduszu sołeckiego społeczność organizować będzie imprezy cykliczne. Takie ustalenia zapadły podczas wiejskiego zebrania burmistrza Leszka Michalaka z mieszkańcami tej miejscowości, we wtorek 20 marca.

-Cieszymy się, że już niebawem nasza świetlica będzie miała nowy dach. Mamy już przygotowane materiały na ten cel, jak również wyłoniliśmy już wykonawcę na przeprowadzenie tego przedsięwzięcia. W minionym roku przeznaczyliśmy środki z funduszu sołeckiego na remont świetlicy. W tym roku chcemy, żeby remont ów był kontynuowany. Przyszła wiosna i przyszedł czas na nowe inwestycje – mówił sołtys Mielęcina Paweł Świętak.
W Mielęcinie, podobnie jak w innych miejscowościach w gminie Żarów, zebranie zdominowały kwestie założenia przydomowych oczyszczalni, o których mówił zaproszony przedstawiciel oraz elektrowni wiatrowych. Burmistrz Żarowa poinformował również mieszkańców o nowych zasadach płacenia za śmieci, w związku ze zmianą ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group