Niedziela, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 766
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Będzie się działo...

Czwartek, 29 września 2022, 13:37
Autor: red
Świebodzice: Będzie się działo...
Fot. organizatorzy
Świebodzice to miasto przyjazne wspieraniu sportu, różnych aktywności.

Tu właśnie mieszkają wspaniali mieszkańcy, którzy angażują się w organizację różnych eventów sportowych. W Świebodzicach trenuje wiele młodych talentów, które w pocie czoła codziennie pracują nad swoją formą i pną się do góry. Serdecznie zapraszamy na olbrzymią dawkę emocji sportowych.

W imieniu Future Academy Gimnastic zachęcamy do udziału w świetnym wydarzeniu sportowym pn. „Jesienny Bal” Turniej Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej. Impreza odbędzie się w dniu 1 października (sobota) w godz. 9:00-19:00 w hali OSiR Świebodzice przy ul. Mieszka Starego 6.

Prosimy o doping naszych wspaniałych dziewczynek, które możemy podziwiać na wielu imprezach sportowych w Świebodzicach.

Z kolei 2 października (niedziela), start godz. 9:30, odbędzie się w Hali OSiR Turniej Super Ligii Judo. Super Liga Judo to cykl turniejów zrzeszających młodych adeptów judo z całego Dolnego śląska, województw ościennych oraz naszych zachodnich i południowych sąsiadów. W tym roku prawo startu mają dzieci i młodzież urodzeni w latach 2007-2014, nie zabraknie też mocnej ekipy gospodarzy-klubu Judo Świebodzice. Zapraszamy do kibicowania i bycia częścią pierwszego w historii miasta turnieju judo.

Mamy także bardzo dobrą informację dla miłośników lokalnej historii. 1 października, w sobotę odbędzie się długo wyczekiwane, kolejne już wydarzenie pn. „Gustavy”, którego organizatorem jest dr Janusz Kujat, wielki pasjonat historii naszego miasta. Wydarzeniu przyświeca hasło „Wiele Zegarów-Jedno miasto”, oczywiście kojarzone bardzo dobrze z wielkim mistrzem zegarmistrzostwa, właścicielem fabryk zegarów Gustavem Beckerem. Zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w godz. 10:00-13:00.

Tego samego dnia odbędzie się w Rynku cykliczna Giełda Staroci i Różności. Giełda startuje o godz. 8:00, jej zakończenie planowane jest o godz. 14:00.

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej zapraszamy gorąco do udziału w Nocy Bibliotek, która odbędzie się pod hasłem „To musi się powieść”. Spotkanie z Krzysztofem Koziołkiem, pisarzem kryminałów, dziennikarzem i wydawcą. Zapraszamy do MBP w dniu 1 października (sobota), godz. 14:00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group