Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 988
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Będzie wielki remont

Środa, 9 marca 2016, 6:40
Autor: opr.red.
Strzegom: Będzie wielki remont
Fot. www.strzegom.pl
Już niedługo rozpocznie się realizacja zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych w Strzegomiu: ul. Kościuszki, Ofiar Katynia oraz Promenada łączących się z drogą wojewódzką nr 374”.

W drodze przetargu wyłoniono wykonawców inwestycji. I część zadania, obejmującego remont ulicy Kościuszki w Strzegomiu, zrealizuje Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „Kobylarnia”. II część inwestycji będzie polegała na przebudowie ulic Ofiar Katynia i Promenda w Strzegomiu. Jej wykonawcą będzie Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów.

Ulice Kościuszki, Ofiar Katynia oraz Promenada zyskają nowe nawierzchnie, zjazdy, krawężniki, chodniki z kostki granitowej oraz miejsca postojowe z prawdziwego zdarzenia. Strzegomian z pewnością ucieszy fakt, że powstaną, tak bardzo oczekiwane, ścieżki rowerowe. Całości dopełni nowe oświetlenie, ławki parkowe, jak również kosze na śmieci. Uroku dodadzą z pewnością nowe nasadzenia krzewów.

Przypomnijmy, że na realizację tego przedsięwzięcia gmina Strzegom otrzymała dofinansowanie w wysokości 3 mln złotych z „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group