Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Beniaminek na szczycie grupy II klasy A

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 19:52
Aktualizacja: 19:54
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po drugiej serii spotkań tabelę grupy II klasy A otwiera LKS Gola Świdnicka, który w minioną niedzielę pokonał na wyjeździe 4:1 Błękitnych Owiesno.

2. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Nysa Kłaczyna 3:1
Włókniarz Głuszyca - Tęcza Bolesławice 1:2
Zieloni Mrowiny - Gwarek Wałbrzych 1:1
Zdrój Jedlina Zdrój - Biały Orzeł Mieroszów 5:4
Granit Roztoka - Czarni Wałbrzych 3:1
Cukrownik Pszenno - Unia Jaroszów 0:2
Grom Witków - KS Walim 3:3
Wenus Nowice - Sudety Dziećmorowice 3:2

Tabela klasy A – grup I
1. Wenus Nowice------------2 – 6 – 9-2
2. Granit Roztoka------------2 – 6 – 5-1
3. Tęcza Bolesławice--------2 – 6 – 3-1
4. Gwarek Wałbrzych-------2 – 4 – 7-2
5. Unia Jaroszów-------------2 – 3 – 2-2
6. Czarni Wałbrzych---------2 – 3 – 3-4
7. Zdrój Jedlina Zdrój--------2 – 3 – 6-6
8. Sudety Dziećmorowice---2 – 3 – 4-3
9. Górnik Boguszów-Gor.----2 – 3 – 3-7
10. Biały Orzeł Mieroszów--2 – 3 – 7-7
11. Cukrownik Pszenno------2 – 3 – 2-3
12. KS Walim------------------2 – 1 – 4-5
13. Grom Witków-------------2 – 1 – 3-5
14. Zieloni Mrowiny-----------2 – 1 – 3-4
15. Nysa Kłaczyna------------2 – 0 – 1-4
16. Włókniarz Głuszyca------2 – 0 – 2-8

2. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Czarni Sieniawka 1:2
Polonia Ząbkowice Śląskie - Delta Słupice 1:0
Koliber Uciechów - Skałki Stolec 2:1
Tarnovia Tarnów - Zieloni Łagiewniki 2:1
Zgoda Grodziszcze - Płomień Makowice 0:1
Błękitni Owiesno - LKS Gola Świdnicka 1:4
Niemczanka Niemcza - Rawa Boleścin 3:2
Ślęża Ciepłowody - Boxmet Piskorzów 0:0

Tabela klasy A – grupa II
1. LKS Gola Świdnicka-----2 – 6 – 6-2
2. Płomień Makowice------2 – 6 – 4-0
3. Niemczanka Niemcza---2 – 6 – 7-4
4. Polonia Ząbkowice Śl.--2 – 6 – 4-1
5. Koliber Uciechów--------2 – 4 – 3-2
6. Ślęża Ciepłowody-------2 – 4 – 2-1
7. Delta Słupice-------------2 – 3 – 2-2
8. Tarnovia Tarnów---------2 – 3 – 2-4
9. Czarni Sieniawka---------2 – 3 – 3-3
10. Boxmet Piskorzów------2 – 2 – 3-3
11. Rawa Boleścin-----------2 – 1 – 5-6
12. Zieloni Łagiewniki-------2 – 1 – 2-3
13. Zgoda Grodziszcze------2 – 0 – 1-3
14. Wieża Rudnica-----------2 – 0 – 3-6
15. Skałki Stolec--------------2 – 0 – 2-5
16. Błękitni Owiesno---------2 – 0 – 2-6

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group