• Piątek, 15 listopada 2019
  • Godz. 12:02
  • Imieniny: Alberta, Leopolda
  • Czytających: 2620
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Beniaminkowie się już wystrzelali?

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 14 października 2013, 21:35
Aktualizacja: 21:37
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Do niedawna wygrywali mecz za meczem, teraz nadeszła lekka zadyszka. W grupie II klasy A LKS Gola Świdnicka po ośmiu wygranych z rzędu, przegrał już drugi kolejny pojedynek jednak wciąż plasuje się na czele tabeli. Z boiska w roli pokonanych schodzili też zawodnicy Płomienia Makowice. W grupie I niespodzianka w Boguszowie–Gorcach, gdzie miejscowy Górnik – ostatni w ligowej tabeli urwał punkty liderowi Granitowi Roztoka (1:1).

10. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Granit Roztoka 1:1
Cukrownik Pszenno - Zdrój Jedlina Zdrój 2:2
Grom Witków - Zieloni Mrowiny 5:2
Wenus Nowice - Włókniarz Głuszyca 5:0
Sudety Dziećmorowice - Nysa Kłaczyna 2:0
KS Walim - Tęcza Bolesławice 3:1
Unia Jaroszów - Gwarek Wałbrzych 1:1
Czarni Wałbrzych - Biały Orzeł Mieroszów 4:1

Tabela
1. Granit Roztoka---------10 - 26 - 21-7
2. Sudety Dziećmor.------10 - 22 - 28-13
3. Czarni Wałbrzych------10 - 21 - 30-20
4. Zdrój Jedlina Zdrój-----10 - 21 - 22-14
5. Wenus Nowice----------10 - 19 - 32-12
6. Grom Witków------------10 - 18 - 29-17
7. Gwarek Wałbrzych-----10 - 14 - 16-15
8. KS Walim-----------------10 - 14 - 20-26
9. Unia Jaroszów-----------10 - 13 - 18-16
10. Włókniarz Głuszyca---10 - 12 - 15-21
11. Cukrownik Pszenno---10 - 12 - 16-17
12. Orzeł Mieroszów-------10 - 10 - 17-23
13. Tęcza Bolesławice-----10 - 10 - 17-30
14. Nysa Kłaczyna---------10 - 5 - 9-16
15. Zieloni Mrowiny--------10 - 5 - 14-30
16. Górnik Boguszów-G.---10 - 4 - 10-37

10. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Zgoda Grodziszcze 3:3
Błękitni Owiesno - Tarnovia Tarnów 1:2
Boxmet Piskorzów - Koliber Uciechów 0:0
Niemczanka Niemcza - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:1
Rawa Boleścin - Czarni Sieniawka 2:3
Ślęża Ciepłowody - Delta Słupice 3:3
LKS Gola Świdnicka - Skałki Stolec 1:4
Płomień Makowice - Zieloni Łagiewniki 3:4

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka------10 - 24 - 32-12
2. Polonia Ząbkowice Śl.---10 - 24 - 35-17
3. Skałki Stolec--------------10 - 21 - 37-12
4. Niemczanka Niemcza----10 - 21 - 22-15
5. Płomień Makowice-------10 - 21 - 40-21
6. Tarnovia Tarnów---------10 - 18 - 26-33
7. Zieloni Łagiewniki---------10 - 17 - 23-21
8. Delta Słupice--------------10 - 16 - 24-21
9. Czarni Sieniawka----------10 - 15 - 20-24
10. Koliber Uciechów--------10 - 14 - 17-16
11. Rawa Boleścin------------10 - 11 - 27-33
12. Ślęża Ciepłowody--------10 - 8 - 11-24
13. Zgoda Grodziszcze-------10 - 8 - 21-33
14. Wieża Rudnica------------10 - 8 - 25-42
15. Boxmet Piskorzów--------10 - 6 - 15-30
16. Błękitni Owiesno----------10 - 0 - 15-36

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group