Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 635
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Beniaminkowie w czubie

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 22:00
Aktualizacja: 22:01
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Bardzo dobrze wiedzie się jak na razie trzem beniaminkom w rozgrywkach klasy A. W grupie I wiceliderem jest Tęcza Bolesławice, w grupie II LKS Gola Świdnicka i Płomień Makowice zajmują kolejno drugą i trzecią lokatę.

3. kolejka klasy A – grupa I
Sudety Dziećmorowice - Górnik Boguszów-Gorce 7:0
KS Walim - Wenus Nowice 1:4
Unia Jaroszów - Grom Witków 0:2
Czarni Wałbrzych - Cukrownik Pszenno 2:1
Biały Orzeł Mieroszów - Granit Roztoka 2:4
Gwarek Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 0:1
Tęcza Bolesławice - Zieloni Mrowiny 6:1
Nysa Kłaczyna - Włókniarz Głuszyca 0:2

Tabela klasy A – grupa I
1. Wenus Nowice-----------3 - 9 - 13-3
2. Tęcza Bolesławice-------3 - 9 - 9-2
3. Granit Roztoka-----------3 - 9 - 9-3
4. Czarni Wałbrzych--------3 - 6 - 5-5
5. Sudety Dziećmorowice--3 - 6 - 11-3
6. Zdrój Jedlina Zdrój-------3 - 6 - 7-6
7. Gwarek Wałbrzych-------3 - 4 - 7-3
8. Grom Witków-------------3 - 4 - 5-5
9. Biały Orzeł Mieroszów---3 - 3 - 9-11
10. Unia Jaroszów-----------3 - 3 - 2-4
11. Włókniarz Głuszyca-----3 - 3 - 4-8
12. Górnik Boguszów-G.----3 - 3 - 3-14
13. KS Walim-----------------3 - 2 - 6-9
14. Cukrownik Pszenno-----3 - 1 - 3-6
15. Zieloni Mrowiny----------3 - 1 - 4-10
16. Nysa Kłaczyna-----------3 - 0 - 1-6

3. kolejka klasy A – grupa II
Rawa Boleścin - Wieża Rudnica 5:5
Ślęża Ciepłowody - Niemczanka Niemcza 0:1
LKS Gola Świdnicka - Boxmet Piskorzów 4:1
Płomień Makowice - Błękitni Owiesno 5:4
Zieloni Łagiewniki - Zgoda Grodziszcze 4:4
Skałki Stolec - Tarnovia Tarnów 7:2
Delta Słupice - Koliber Uciechów 3:1
Czarni Sieniawka - Polonia Ząbkowice Śląskie 0:6

Tabela klasy A – grupa II
1. Polonia Ząbkowice Śl.---3 - 9 - 10-1
2. LKS Gola Świdnicka------3 - 9 - 10-3
3. Płomień Makowice-------3 - 9 - 9-4
4. Niemczanka Niemcza----3 - 9 - 8-4
5. Delta Słupice-------------3 - 6 - 5-3
6. Ślęża Ciepłowody--------3 - 4 - 2-2
7. Koliber Uciechów---------3 - 4 - 4-5
8. Skałki Stolec--------------3 - 3 - 9-7
9. Czarni Sieniawka---------3 - 3 - 3-9
10. Tarnovia Tarnów--------3 - 3 - 4-11
11. Rawa Boleścin-----------3 -2 -10-11
12. Boxmet Piskorzów-------3 -2 -4-7
13. Zieloni Łagiewniki--------3 -2 -6-7
14. Zgoda Grodziszcze------3 -1 -5-7
15. Wieża Rudnica-----------3 -1 -8-11
16. Błękitni Owiesno---------3 -0 -6-11

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group