• Środa, 13 listopada 2019
  • Godz. 6:20
  • Imieniny: Mikołaja, Stanisława, Mateusza, Izaaka
  • Czytających: 456
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Beniaminkowie wciąż z kompletem punktów

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 2 września 2013, 21:28
Aktualizacja: 21:30
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Świetnie radzą sobie jak dotąd beniaminkowie grupy II klasy A: LKS Gola Świdnica i Płomień Makowice, którzy odnotowali czwartą kolejną wygraną w tym sezonie. Piersi ograli na wyjeździe 3:1 Niemczankę Niemcza, drudzy wygrali w Piskorzowie z miejscowym Boxmetem 6:4.

4. kolejka klasy A – grupa I
Górnik Boguszów-Gorce - Włókniarz Głuszyca 1:2
Zieloni Mrowiny - Nysa Kłaczyna 1:1
Zdrój Jedlina Zdrój - Tęcza Bolesławice 4:0
Granit Roztoka - Gwarek Wałbrzych 2:1
Cukrownik Pszenno - Biały Orzeł Mieroszów 1:2
Grom Witków - Czarni Wałbrzych 6:1
Wenus Nowice - Unia Jaroszów 1:2
Sudety Dziećmorowice - KS Walim 6:1

Tabela
1. Granit Roztoka-----------4 - 12 - 11-4
2. Zdrój Jedlina Zdrój------4 - 9 - 11-6
3. Wenus Nowice-----------4 - 9 - 14-5
4. Sudety Dziećmorowice--4 - 9 - 17-4
5. Tęcza Bolesławice-------4 - 9 - 9-6
6. Grom Witków-------------4 - 7 - 11-6
7. Biały Orzeł Mieroszów---4 - 6 - 11-12
8. Unia Jaroszów------------4 - 6 - 4-5
9. Włókniarz Głuszyca------4 - 6 - 6-9
10. Czarni Wałbrzych-------4 - 6 - 6-11
11. Gwarek Wałbrzych-----4 - 4 - 8-5
12. Górnik Boguszów-G.----4 - 3 - 4-16
13. Zieloni Mrowiny----------4 - 2 - 5-11
14. KS Walim-----------------4 - 2 - 7-15
15. Cukrownik Pszenno-----4 - 1 - 4-8
16. Nysa Kłaczyna-----------4 - 1 - 2-7

4. kolejka klasy A – grupa II
Wieża Rudnica - Polonia Ząbkowice Śląskie 2:5
Koliber Uciechów - Czarni Sieniawka 0:2
Tarnovia Tarnów - Delta Słupice 4:2
Zgoda Grodziszcze - Skałki Stolec 2:1
Błękitni Owiesno - Zieloni Łagiewniki 3:4
Boxmet Piskorzów - Płomień Makowice 4:6
Niemczanka Niemcza - LKS Gola Świdnicka 1:3
Rawa Boleścin - Ślęża Ciepłowody 5:2

Tabela
1. Polonia Ząbkowice Śl.---4 - 12 - 15-3
2. LKS Gola Świdnicka------4 - 12 - 13-4
3. Płomień Makowice-------4 - 12 - 15-8
4. Niemczanka Niemcza----4 - 9 - 9-7
5. Tarnovia Tarnów---------4 - 6 - 8-13
6. Delta Słupice-------------4 - 6 - 7-7
7. Czarni Sieniawka---------4 - 6 - 5-9
8. Rawa Boleścin------------4 - 5 - 15-13
9. Zieloni Łagiewniki--------4 - 5 - 10-10
10. Zgoda Grodziszcze-----4 - 4 - 7-8
11. Ślęża Ciepłowody-------4 - 4 - 4-7
--- Koliber Uciechów---------4 - 4 - 4-7
13. Skałki Stolec-------------4 - 3 - 10-9
14. Boxmet Piskorzów------4 - 2 - 8-13
15. Wieża Rudnica----------4 - 1 - 10-16
16. Błękitni Owiesno--------4 - 0 - 9-15

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group