Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Bezcenny płyn, ratujący życie zebrany w Świebodzicach

Wtorek, 8 listopada 2011, 9:17
Aktualizacja: 10:08
Autor: red.
Świebodzice: Bezcenny płyn, ratujący życie zebrany w Świebodzicach
Fot. użyczone
W poniedziałek, 7 listopada, w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach odbyła się jesienna zbiórka krwi, organizowana jak zwykle przez Pawła Bobrowskiego i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we współpracy z Urzędem Miejskim. Była to ostatnia w tym roku akcja, ale bardzo udana. W MDK–u pojawiły się 52 osoby, z czego 44 po badaniach lekarskich mogło oddać krew. Co warte podkreślenia – pojawiło się w tej grupie 12 zupełnie nowych krwiodawców.

Zebrano 22 litry bezcennego płynu, który na pewno uratuje czyjeś zdrowie, a może nawet życie. Szefowa RCKiK Teresa Kamińska serdecznie podziękowała wszystkim, którzy przez cały rok pojawiali się na zbiórkach i oddawali to, co mają najcenniejsze, by pomóc innym.
- Bardzo gorąco dziękuję wszystkim krwiodawcom i władzom miasta za pomoc w przeprowadzeniu naszych wyjazdowych zbiórek – mówi szefowa Centrum. Tu, w Świebodzicach, nasze akcje są zawsze bardzo udane i świetnie zorganizowane.
To oczywiście nie koniec, w przyszłym roku odbędą się kolejne zbiórki, o czym będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem plakatów i strony internetowej miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group