Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 734
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Bezpieczeństwo w Dobromierzu

Czwartek, 9 lutego 2023, 13:21
Autor: red
Dobromierz: Bezpieczeństwo w Dobromierzu
Fot. UG Dobromierz
We wtorek 7 lutego br. w Sali Ślubów Urzędu Gminy Dobromierz odbyła się odprawa podsumowująca wyniki pracy dobromierskiego Posterunku Policji w roku 2022.

W naradzie uczestniczyli komendant Powiatowy Policji w Świdnicy mł. insp. Andrzej Dobies, wójt Gminy Jerzy, sekretarz Gminy Wojciech Kubusiak, p.o. kierownika Posterunku Policji w Dobromierzu mł. asp. Patryk Zawora z funkcjonariuszami oraz prokuratorzy Prokuratury Rejonowej w Świdnicy Blanka Uracz i Wojciech Abramowicz.

Aspirant Patryk Zawora w formie prezentacji przedstawił sprawozdanie z działań dobromierskiego Posterunku w roku 2022 i podziękował wójtowi gminy za bardzo dobrą współpracę. W dalszej części spotkania omówiono stan bezpieczeństwa gminy i wyniki pracy poszczególnych funkcjonariuszy.

Natomiast do głównych zadań w roku bieżącym zaklasyfikowano szybką i skuteczną reakcję na zaistniałe zdarzenia, walkę z przestępczością oraz poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Wójt Jerzy Ulbin oraz komendant Andrzej Dobies gratulowali funkcjonariuszom dotychczas osiągniętych sukcesów oraz podziękowali im za zaangażowanie w służbę społeczeństwu i poprawę bezpieczeństwa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group