Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 948
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Bezpieczna kobieta!

Środa, 4 maja 2016, 6:40
Autor: opr. red.
Strzegom: Bezpieczna kobieta!
Fot. www.strzegom.pl
Jak nie dać się silniejszemu napastnikowi, jak reagować w sytuacjach zagrożenia? Kolejne panie mogą uzbroić się w niezbędna wiedzę i umiejętności, przydatne w codziennym życiu. burmistrz Strzegomia i komendant Powiatowy Policji w Świdnicy zapraszają mieszkanki gminy Strzegom do udziału w II edycji szkolenia "Bezpieczna Kobieta".

Celem akcji jest uświadomienie kobietom zagrożeń, na jakie mogą być narażone w codziennym życiu oraz nauka sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Bezpłatny cykl szkolenia obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Pierwsze zajęcia teoretyczne rozpoczną się 11 maja 2016 roku o godzinie 17.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Strzegomiu - I piętro.

Bezpłatny cykl szkoleń dla Pań na przełomie maja i czerwca br. obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, które poprowadzą trenerzy policyjni.

O miejscu i terminie wszystkich zajęć poinformujemy na pierwszym spotkaniu.

W załączeniu karta zgłoszenia uczestniczki szkolenia "Bezpieczna Kobieta", którą należy wypełnić i złożyć w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu pok. nr 15, parter, Wydział Obsługi Interesantów lub przesłać na adres e-mail: strzegom@strzegom.pl

W jednej edycji może wziąć udział 30 pań, liczy się data wpływu karty zgłoszenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group