Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Bezpieczna Kobieta” wróciła z Targów NGO

Wiadomości: Świdnica/ Wrocław
Wtorek, 29 maja 2012, 8:38
Aktualizacja: Środa, 30 maja 2012, 8:04
Autor: red
Fot. użyczone
Niecodzienne pokazy, koncerty, panele dyskusyjne oraz piękna pogoda to tylko część atrakcji w jakich mogli wziąć udział wszyscy, którzy 26 maja 2012 byli uczestnikami Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych (NGO) oraz Forum "Współpraca trójsektorowa na rzecz rozwoju Dolnego Śląska”.

Reprezentantami Świdnicy była Liga Kobiet Polskich, Starostwo Powiatowe oraz młodzież z Zespołu Szkół nr 3 w Świdnicy.

Dolnośląskie Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej to wydarzenie realizowane przez Halę Stulecia oraz wrocławskie organizacje pozarządowe w ramach strategii CSR (firmy odpowiedzialnej społecznie). W tym dniu społecznej supermocy
zaprezentowało się ponad 100 podmiotów (NGO) z terenu całego województwa dolnośląskiego. Organizacje Pozarządowe oprócz stoisk wystawienniczych przygotowały dla odwiedzających wiele wydarzeń towarzyszących oraz niespodzianek: konkursów, warsztatów, happeningów, etc. Liga Kobiet Polskich oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Świdnicy przygotowali pokazy samoobrony kobiet, różne techniki walk oraz najbardziej skuteczne chwyty. „Samoobrona Kobiet” to długofalowy projekt, który realizowany od jest w Świdnicy od 2006 roku przez LKP oraz Komendę Powiatową.
Stoisko z informatorami o naszym mieście i powiecie przygotowanym przez promocję Starostwa powiatowego cieszyło się też dużym zainteresowaniem.
- Targi były świetną okazją, aby poznać czym zajmują się dolnośląskie NGO, jak również dały nam możliwość nawiązania szerszej współpracy z nimi – powiedziała Elżbieta Dudziak, przewodnicząca LKP.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group