Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 671
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Bezpiecznie w gospodarstwie rolnym

Niedziela, 18 grudnia 2016, 7:28
Autor: red
Gmina Świdnica: Bezpiecznie w gospodarstwie rolnym
Fot. UG Świdnica
Kolejny rok z rzędu uczniowie szkół gimnazjalnych zwiększali swoją świadomość nt. bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych.

Finał konkursu odbył się w świetlicy w „Leśniczówka” w Witoszowie Dolnym.

Konkurs wiedzy dla gimnazjalistów był podsumowaniem organizowanych wcześniej szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w gospodarstwach rolnych przeprowadzonych przez inspektorów PIP i KRUS Justynę Rogulską i Lucynę Jabłonkę, którymi objęli byli uczniowie wszystkich gminnych gimnazjów.

Pytania konkursowe przygotowały panie inspektor, które również weszły w skład komisji sędziowskiej i oceniały odpowiedzi, a wcześniej szkoliły uczniów.

Wśród gości nie zabrakło: dyrektora Gminnego Zespołu Oświaty Marii Jaworskiej, przedstawiciela Okręgowego Inspektora Pracy Wioletty Florczyk, kierownika PT KRUS Świdnica Urszuli Dembińskiej, dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Krzysztofa Jasa, dyrektorów Gimnazjów Gminy Świdnica Elżbiety Marcińskiej i Piotra Dubiela, radnej Gminy Świdnica Jadwigi Wicher.

I miejsce w konkursie zdobyła reprezentacja Gimnazjum im. Książąt Świdnickich w Witoszowie Dolnym w składzie: Agata Sudomierska i Michał Kubiński, opiekun Dorota Penderak-Krzyśków.

II miejsce w konkursie zdobyła reprezentacja Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Lutomi Dolnej w składzie: Michał Hajdrych i Kamil Hajdrych, opiekun Edyta Zerka.

III miejsce w konkursie zdobyła reprezentacja Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Pszennie w składzie: Krystian Łukasiewicz i Piotr Kanecki, opiekun Marcin Łoś.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group