Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Bezpieczny Kierowca 2013 – Wielki Finał rozpoczęty

Niedziela, 21 lipca 2013, 11:42
Aktualizacja: 11:44
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Bezpieczny Kierowca 2013 – Wielki Finał rozpoczęty
Fot. Robert Bajek
Wczoraj na terenie Centrum Handlowego Victoria w Wałbrzychu rozpoczęły się zmagania kierowców w Wielkim Finale akcji „Bezpieczny Kierowca”. Dzisiaj uczestnicy programu również staną do rywalizacji, a najlepszy z nich zdobędzie tytuł „Bezpieczny Kierowca 2013 roku”.

Akcja „Bezpieczny Kierowca” organizowana jest już po raz ósmy. Od początku roku udział w bezpłatnych szkoleniach, których celem jest podniesienie świadomości w zakresie bezpieczeństwa i kultury w ruchu drogowym udział wzięło prawie 100 osób z całego regionu. Podczas szkoleń kierowcy ćwiczyli unikanie różnego rodzaju niebezpiecznych sytuacji, które mogą się zdarzyć na drodze, dowiedzieli się też jak postępować w takich sytuacjach, jeżeli już do nich dojdzie. Podczas Wielkiego Finału wykonując różnego typu zadania zarówno podczas jazdy samochodem, jak również w testach na symulatorze czy podczas ćwiczeń z zakresu udzielania pierwszej pomocy mają okazję pokazać, czego nauczyli się podczas szkoleń i w jakim stopniu opanowali wiedzę i umiejętności.

Organizatorem akcji „Bezpieczny Kierowca” jest Akademia Bezpiecznej Jazdy Piotra Starczukowskiego, fabryka Toyota Motor Manufacturing Poland, Salony Toyota Jana Nowakowskiego i Galeria Victoria. Patronat nad akcją objął Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group