Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Bezpłatne spotkanie informacyjne „Mam prawo” dziś w Świdnicy

Wtorek, 22 czerwca 2010, 8:29
Aktualizacja: 8:32
Autor: red.
Świdnica: Bezpłatne spotkanie informacyjne „Mam prawo” dziś w Świdnicy
Fot. DFOP
Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych dziś w naszym mieście organizuje spotkanie informacyjne „Prawo i procedury dostępu do informacji publicznej dla mieszkańców Dolnego Śląska”, organizowane w ramach kampanii społecznej na rzecz aktywnego obywatelstwa „Mam prawo”.

Podczas niego zainteresowani tematem dowiedzą się, czym jest informacja publiczna, komu przysługuje prawo do dostępu do informacji publicznej, kto jest zobowiązany do jej udzielania, o co można pytać, a także, jakie istnieją sposoby i ograniczenia w udostępnianiu informacji publicznej.

Spotkanie rozpoczyna się o godz. 13.00 w siedzibie Koła Ligi Kobiet Polskich przy ul. Długiej 33. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Projekt jest realizowany w partnerstwie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych i Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 5.4.2 – Rozwój dialogu obywatelskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group