Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Andrzejówka: Bieg Gwarków odbędzie się w innym terminie

Piątek, 1 lutego 2013, 1:01
Aktualizacja: 1:02
Autor: red.
Andrzejówka: Bieg Gwarków odbędzie się w innym terminie
Fot. archiwum
W czwartek OSiR Wałbrzych, główny organizator XXXIV Biegu Gwarków, po konsultacji z GOPR podjął decyzję o przełożeniu zawodów na niedzielę 24 lutego.

Ostatnia odwilż i szczególnie opady deszczu, zmrożone w ostatnią noc, sprawiły, że trasy wokół Waligóry stały się bardzo oblodzone. Nawet biathloniści UKN Melafir, którzy wybrali się w czwartek na trening, nie dali rady w całości pokonać dystansu trasy biegowej. Sytuacje przed najbliższą niedzielą mógł uratować tylko znaczny opad śniegu i jego utwardzenie. Niestety, według prezentowanych prognoz pogody, w najbliższych kilku dniach takich opadów śniegu nie będzie, a nocne ujemne temperatury sprawią, że trasa będzie nadal mocno oblodzona. W tej sytuacji, ze względu przede wszystkim na bezpieczeństwo uczestników, organizator podjął decyzję o przełożeniu terminu imprezy na niedzielę 24 lutego.

Wszyscy, którzy zgłosili się do startu i już opłacili startowe mogą je pozostawić jako opłatę za bieg w dniu 24 lutego. Każdy, kto dokonał wpisowego, a nie może wziąć udziału w Biegu Gwarków 24 lutego, proszony jest o wysłanie maila na adres organizatora: www.osir@osir.walbrzych.pl z prośbą o zwrot opłaty startowej. Po otrzymaniu takiego maila OSiR Wałbrzych dokona zwrotu opłaty bezzwłocznie. Osoby, które dokonały opłaty startowej gotówką, proszone są o przybycie do OSIR Wałbrzych i pobranie opłaty startowej w gotówce.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group