Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1164
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Bieg po nową rodzinę

Sobota, 25 maja 2024, 9:11
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 maja 2024, 16:12
Autor: red
Świdnica: Bieg po nową rodzinę
Fot. organizatorzy
Już po raz trzeci w Świdnicy organizowany będzie Bieg po Rodzinę Zastępczą pod hasłem RODZINA ZASTĘPCZA – MIŁOŚĆ NIE DO ZASTĄPIENIA.

Impreza zaplanowana jest na niedzielę, 16 czerwca br. i jak zwykle rozpocznie się biegiem o 12.00, to nie jednak nie wszystko. Organizatorzy zaplanowali dla dzieci mnóstwo atrakcji – zabawy muzyczne, konkursy sportowe, malowanie twarzy i oczywiście bańki mydlane w których będzie można się dosłownie zamknąć! Na smakoszy natomiast czekać będzie stoisko ze swojskimi wyrobami przygotowane przez Sołectwo Bojanice! Chętni będą mogli też kupić rękodzieło przygotowane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej! Całość uświetni występ młodych mażoretek z zespołu Mażoretki Royals Świdnica.

Każdy uczestnik biegu otrzyma oczywiście medal i pamiątkową koszulkę! Jak zwykle podczas imprezy promowana będzie idea rodzicielstwa zastępczego, zapraszamy zatem na stoisko organizatorów – Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł zasięgnąć najważniejszych informacji o pieczy zastępczej!

Czekamy na Was już w niedzielę, 16 czerwca br. tradycyjnie w Parku Centralnym!
Zapisy na bieg prowadzone będą w dnu biegu!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group