Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Bieg po rodzinę zastępczą

Piątek, 19 sierpnia 2022, 9:55
Aktualizacja: 9:55
Autor: red
Żarów: Bieg po rodzinę zastępczą
Fot. organizatorzy
Promujemy rodzicielstwo zastępcze czyli… pobiegnij z nami w pierwszej edycji biegu po rodzinę zastępczą. Impreza już w niedzielę, 4 września. Zbiórka o 12.00 w Parku Centralnym.

To będzie wyjątkowy bieg, na linii startu razem z profesjonalnymi biegaczami ustawią się nasze rodziny zastępcze. Będzie można biec albo całą trasą po prostu przejść, ważne, by bieg ukończyć i mieć z tego frajdę.

Impreza, będzie miała charakter pikniku, którego punktem kulminacyjnym będzie właśnie 1 Bieg po Rodzinę Zastępczą – w tym roku zorganizowany pod hasłem – Rodzina zastępcza miłość nie do zastąpienia. Na uczestników czekać będą też inne atrakcje. Najmłodsi będą mogli dać się pomalować i wziąć udział w przygotowanych dla nich grach i zabawach. Będzie też coś extra dla łasuchów. A wszystko po to, by mieszkańców oswajać z tematem rodzicielstwa zastępczego i uświadamiać jak jest ono potrzebne. Na ciepły i kochający dom czeka w powiecie świdnickim wciąż zbyt wiele dzieci. Przyjdź i poznaj nasze niezwykłe rodziny i ich ciekawe historie, być może któraś z nich Cię zainspiruje. Start imprezy o 12.00, od 11.00 prowadzone będą zapisy na bieg!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group