Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pożarzysko: Biegiem dla Mileny

Środa, 21 czerwca 2017, 9:46
Autor: red
Pożarzysko: Biegiem dla Mileny
Fot. organizatorzy
Już 25 czerwca o godzinie 11.00 w Pożarzysku będzie miał miejsce wyjątkowy trening charytatywny, w którym do wygrania będzie zmywarka ufundowana przez firmę Electrolux.

Cel jest prosty, zebrać jak najwięcej pieniędzy na leczenie Mileny Janowicz, u której w roku 2016 zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Milenka walczy dzielnie i nie poddaje się. Przeszła już operację głowy, cztery cykle chemioterapii wstępnej, sześć tygodni radioterapii, a przed nią jeszcze rok chemii podtrzymującej.

Na boisko w Pożarzysku zapraszamy w niedzielę, 25 czerwca o godzinie 11.00.
- Do pokonania biegacze będą mieli dystans 5 i 10 km. Udział w treningu jest płatny i wynosi jedynie 20 złotych. Cały dochód z charytatywnego treningu zostanie przekazany na dalsze leczenie i rehabilitację Mileny. Dzięki tej pomocy będzie mogła nadal cieszyć się dzieciństwem. W "pakiecie startowym" organizatorzy gwarantują kiełbaskę dla każdego uczestnika i moc dobrej zabawy w szczytnym celu. Oprócz treningu sporo atrakcji dla najmłodszych i trochę starszych, a wśród nagród bilety do kina Cinema3D, wejściówki na żarowską pływalnię, drewniane wieszaki na medale wykonane przez "Pracownię Stylu", talony do sklepu Decathlon, a główną nagrodą będzie zmywarka firmy Electrolux - mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Do wspólnej akcji zapraszają rada sołecka, sołtys wsi Pożarzysko, amatorska grupa sportowa Żarów Biega oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group