Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1470
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Blisko 100 porcji marihuany

Sobota, 13 kwietnia 2024, 7:00
Aktualizacja: 11:03
Autor: red
Świdnica: Blisko 100 porcji marihuany
Fot. KPP Świdnica
Policjanci Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli także min. blisko 100 porcji marihuany.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Świdnicy prowadzili działania operacyjne, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi na terenie Świdnicy.

W ten sposób realizując wcześniejsze ustalenia operacyjne dotarli do komórki lokatorskiej na terenie miasta gdzie ujawnili i zabezpieczyli 2 woreczki strunowe z suszem koloru zielonego oraz plastikowy pojemnik z białymi kryształkami.

Jak ustalono jeden z woreczków z suszem należał do 18-latka, a drugi woreczek z suszem oraz plastikowy pojemnik z białymi kryształkami do 20-latka.

Susz po przebadaniu na testerze narkotykowym okazał się być marihuaną.

A zabezpieczona biała substancja w ilości blisko 40 gramów niewiadomego pochodzenia mogąca stanowić substancje psychotropowe została wysłana do badań celem potwierdzenia czy jest to narkotyk.

W sprawie zatrzymano 2 mężczyzn 18-letniego mieszkańca Świdnicy który, który usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz oraz 20-letniego mieszkańca Świdnicy którzy także usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz ich udzielania.

O dalszym losie mężczyzn zdecyduje sąd, 18-latkowi grozi do 3 lat pozbawiania wolności, a 20 latkowi nawet do 10 lat pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group