Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 631
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: "Bliżej mi do Teatru"

Niedziela, 8 maja 2016, 6:50
Autor: opr. red.
Żarów: "Bliżej mi do Teatru"
Fot. www.um.zarow.pl
Mieszkańcy gminy Żarów mieli wczoraj wyjątkową okazję spotkać się z Katarzyną Żak, aktorką filmową i teatralną, znaną też z seriali "Ranczo" i "Miodowe lata". Artystka była gościem pierwszego spotkania z cyku "Spotkania z pasją", które zorganizowało Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Wśród słuchaczy w auli żarowskiego gimnazjum nie zabrakło uczniów szkół, a także seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W trakcie spotkania aktorka opowiadała o swoich przygodach, zarówno na planie teatralnym czy serialowym. Wiele pytań, które padały od licznie zgromadzonej widowni dotyczyło serialu "Ranczo" i mistrzowsko zagranej roli bohaterki Solejukowej. Mimo bogatego dorobku artystycznego, artystka zgodnie jednak przyznała, że zdecydowanie bliżej jej do teatru niż do telewizji. - Siła telewizji jest magiczna i wielka. Ale zagrałam też wiele interesujących ról w teatrze, bo teatr jest moją pasją i wielką przygodą. Spotkanie z widzem na żywo jest fascynujące. Mam takiego kolegę w teatrze, który gdy tylko zauważa, że na widowni wkrada się podejrzany ruch, a widzowie zaczynają sięgać po telefony komórkowe, mówi do mnie "Tracimy Ich..". Wtedy wiemy, że musimy przyspieszyć, żeby jeszcze bardziej ich zainteresować - mówiła Katarzyna Żak podczas spotkania w Żarowie.

Aktorka bardzo chętnie odpowiadała również na pytania młodzieży gimnazjalnej. Podzieliła się z nimi również informacjami o tym, jak ważne jest wybranie dalszej drogi życiowej.

Niebawem, w ramach "Spotkań z pasją" Gminne Centrum Kultury i Sportu zaprosi do Żarowa kolejną znaną postać. O tym, kto tym razem spotka się z mieszkańcami gminy Żarów dowiemy się już wkrótce.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group