Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 876
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Błogosławionych i dobrych świąt– wigilia w Świebodzicach

Sobota, 24 grudnia 2011, 8:36
Aktualizacja: 10:44
Autor: red
Świebodzice: Błogosławionych i dobrych świąt– wigilia w Świebodzicach
Fot. użyczone
Takie życzenia, złożone min. przez biskupa świdnickiego Ignacego Deca i burmistrza Bogdana Kożuchowicza popłynęły do świebodziczan, którzy wzięli udział w wigilii dla potrzebujących, zorganizowanej tradycyjnie w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach.

Przy świątecznie udekorowanych i zastawionych stołach w piątek, 23 grudnia, zebrało się blisko 400 osób, podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej. O świąteczny nastrój zadbał Chór Akord, który odśpiewał kolędy, a błogosławieństwo na święta i życzenia przekazał biskup Ignacy Dec, który wcześniej odprawił mszę świętą w kościele pw. Św. Brata Alberta.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło samorządowców, radnych powiatowych i licznego grona radnych Rady Miejskiej Świebodzic, a także duchowieństwa na czele z księdzem dziekanem Janem Gargasewiczem.
Po wspólnej wieczerzy wigilijnej były wydawane paczki świąteczne, przygotowane przez OPS. W paczce, wartej ok. 60 zł, znalazł się kurczak i wędliny na świąteczny stół. Przygotowano 550 takich paczek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group