Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: „Blondynki wolą mężczyzn”– Strzegomskie Centrum Kultury

Poniedziałek, 19 marca 2012, 8:41
Aktualizacja: 12:13
Autor: red
Strzegom: „Blondynki wolą mężczyzn”– Strzegomskie Centrum Kultury
Fot. użyczone
Dzień 14 marca na długo zapewne zapisze się w pamięci wielu mieszkańców Strzegomia. Po kilkumiesięcznym remoncie, który właśnie dobiegł końca Strzegomskie Centrum Kultury otworzyło swoje podwoje.

Pierwsza impreza po tak długiej przerwie sprawiła, iż sala widowiskowa wypełniona była do ostatniego miejsca.
Na wstępie miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu „Strzegomski Lokal Roku 2011” organizowanego przez Portal Informacyjny Strzegomiak.pl. Zwycięzcom nagrody wręczyli Burmistrz Strzegomia Pan Zbigniew Suchyta oraz pomysłodawczyni konkursu Pani Angelika Grzywacz Dudek. Następnie Dyrektor SCK Pani Bożena Bojanowska Czuk zaprosiła zebraną publiczność na musical „Blondynki wolą mężczyzn”. W kabaretowo – muzyczno – tanecznej komedii wystąpiła plejada gwiazd filmu i telewizji. Krzysztof Ibisz, Tomasz Stockinger, Michał Milowicz prezentowali się w przezabawnych dialogach i prześmiesznych skeczach. Tytułowe blondynki – Julita Kożuszek i Alicja Dąbrowska zaskoczyły swoim wdziękiem i blondynkową werwą w piosenkach, dialogach i tańcu. Niezwykle urokliwe i tryskające humorem widowisko urzekło zgromadzoną w Strzegomskim Centrum Kultury publiczność oraz dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy na kolejne imprezy organizowane w Strzegomskim Centrum Kultury. Najbliższa już w dniu 25 marca o godzinie 17:00. Na scenie Zespół „Klezmerado” zaprezentuje nową odkrywczą, pełną pasji i porywającą i przepełnioną wirtuozerią muzykę klezmerską.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group