Środa, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 646
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Bo rodzina to najcenniejszy dar

Poniedziałek, 30 maja 2011, 7:53
Aktualizacja: 18:35
Autor: GrA
Świdnica: Bo rodzina to najcenniejszy dar
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Rodzice, ciocie, wujkowie i dziadkowie – wczoraj kilkuset świdniczan wzięło udział w Pierwszym Marszu Dla Życia i Rodziny.

Frekwencja przeszła chyba najśmielsze oczekiwania organizatorów. Wczoraj na placu Świętej Małgorzaty w Świdnicy zgromadziło się kilkuset mieszkańców Świdnicy. Wyposażeni w transparenty, kolorowe balony i plakietki barwnym i rozśpiewanym korowodem wyruszyli na ulice miasta.

Pierwszy Świdnicki Marsz Dla Życia i Rodziny przeszedł m.in. ulicami Marii Konopnickie, Mennicką, Pułaskiego, aż do świdnickiego Rynku. W ten sposób świdniczanie wyrazili swoje poparcie dla wartości rodzinnych oraz poszanowania życia każdego człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

Świdnicki Marsz Dla Życia i Rodziny odbywa się w wielu miastach Polski już od kilku lat.Organizatorzy świdnickiego marszu, Świdnickie Stowarzyszenie Rodzice Rodzinom już dziś zapowiadają organizację imprezy za rok. Idea spodobała się także świdniczanom. - Uważam, że to bardzo fajna inicjatywa. Pokazuje najmłodszym, jak ważna jest rodzina, ale też przypomina o tym starszym - wyjaśnia Iwona,uczestniczka marszu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group