Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 761
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gniewków: Boisko już gotowe

Poniedziałek, 4 września 2017, 11:09
Aktualizacja: 14:11
Autor: red
Gniewków: Boisko już gotowe
Fot. UG Dobromierz
Tuż przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego odbył się uroczysty odbiór kompleksu boisk sportowych przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Gniewkowie.

Uczestniczyli w nim wójt Jerzy Ulbin, zastępca wójta Edward Krumplewski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Gniewkowie Krzysztof Dziurla, pełnomocnik Marszałka ds. młodzieży Krystian Ulbin oraz przedstawiciel Wykonawcy DABRO-BAU Firma Handlowo-Usługowa Paweł Dąbrowski.

Nowe, funkcjonalne i nowoczesne boisko wielofunkcyjne już czeka na pierwsze zajęcia wychowania fizycznego. Zakres inwestycji objął budowę boiska do koszykówki, siatkówki i badmintona (boisko wielofunkcyjne) o nawierzchni syntetycznej, poliuretanowej wraz z montażem piłkochwytów o wysokości 4,0 m. Wybudowane zostało także boisko sportowe o nawierzchni z trawy syntetycznej do piłki ręcznej i mini cockera w miejscu istniejącego boiska o nawierzchni asfaltowej, wraz z piłkochwytami o wysokości 6,0 m i odwodnieniem liniowym boisk.
- Jestem przekonany, że możliwość korzystania ze sprawnej infrastruktury sportowej, przyczyni się do rozwoju aktywności fizycznej i postaw sportowych wśród dzieci i młodzieży – skomentował wójt Jerzy Ulbin.

Całkowity koszt inwestycji to ponad 360 tys. zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group