Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 904
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Boisko na Koszarowej coraz bliżej

Wtorek, 17 lutego 2015, 14:29
Aktualizacja: 14:31
Autor: red.
Strzegom: Boisko na Koszarowej coraz bliżej
Fot. UM Strzegom
Trwają prace związane z budową boiska przy ul. Koszarowej w Strzegomiu. Wykonuje je firma Domex P.R.B. Sp. z o.o., wyłoniona w trybie przetargu nieograniczonego. Koszt – blisko 635 tys. zł.

Plac, na którym będzie znajdowało się boisko, został już ogrodzony. Wykonano chodniki, zamontowano oświetlenie zewnętrzne boiska i terenu przyległego oraz przygotowano plac pod siłownię zewnętrzną. – Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zostaną ustawione kosze na śmieci, ławki, stojaki na rowery, jak również urządzenia siłowni zewnętrznej.

Ponadto nasadzone zostaną rośliny ozdobne i wykonana zostanie nawierzchnia boiska wraz z montażem wyposażenia boiska – wylicza Ewelina Kowalska, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Wsi Urzędu Miejskiego w Strzegomiu. Warto podkreślić, że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. Termin ich zakończenia przewidziany jest na koniec kwietnia.

Przypomnijmy także, że projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

(UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group