Sobota, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 226
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boisko przy „czwórce” coraz bliżej

Wiadomości: Strzegom
Wtorek, 30 października 2012, 10:34
Aktualizacja: 10:35
Autor: red.
Fot. użyczone
Dobiegają końca prace przy budowie, tak bardzo wyczekiwanego, boiska przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzegomiu.

- Nawierzchnia boiska zyskała już warstwę poliuretanową. Ponadto w najbliższym czasie wykonana zostanie jeszcze jedna warstwa natrysku nadającego kolor nawierzchni oraz pomalowane zostanie oznakowanie na tej nawierzchni. Na boisku zamontowane zostaną również urządzenia sportowe – mówi Jerzy Kościk z Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miejskiego w Strzegomiu.

Teren boiska został już ogrodzony i wkrótce rozpocznie się jego zagospodarowanie. Przypomnijmy, że przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzegomiu wygrała firma Dabro-Bau ze Świdnicy.

W zakresie znalazło się rozebranie ogrodzenia od strony ul. Szkolnej oraz rozebranie obrzeży i płyt chodnikowych przy budynku szkoły, wykonanie niwelacji terenu, wykonanie odprowadzenia wód opadowych z terenu szkoły w celu odwodnienia boiska, przyłącze deszczowe, boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej o pow. 544 m2 z przeznaczeniem do gry w piłkę koszykową, siatkówkę, do piłki ręcznej, ogrodzenie boiska wysokości 4 m, piłkochwyty o wysokości 6 m, ogrodzenie terenu szkoły od strony ul. Szkolnej, chodniki i ciągi komunikacyjne z kostki brukowej betonowej.

- Będziemy mieć piękne boisko. Już nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli grać na nim w piłkę – cieszą się uczniowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group