Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 581
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Boisko z certyfikatem

Poniedziałek, 21 grudnia 2020, 12:33
Autor: red
Żarów: Boisko z certyfikatem
Fot. UM Żarów
Boisko treningowe na żarowskim stadionie sportowym już po raz kolejny spełniło parametry użytkowe/funkcjonalne potrzebne do uzyskania certyfikatu FIFA Quality Pro. To już drugi certyfikat dla tego boiska teraz na najwyższym poziomie Quality Pro.

– Niewątpliwie uzyskanie certyfikatu FIFA po kilku latach użytkowania to wynik bardzo dobrego produktu, ale równie ważna jest odpowiednia konserwacja nawierzchni oraz prawidłowa eksploatacja, co skutkuje utrzymywaniem właściwości funkcjonalnych w długim okresie czasu. Spełnienie przez Państwa dwóch ostatnich czynników spowodowało, że wytypowaliśmy m.in. Państwa boisko do certyfikacji – czytamy w informacji, która trafiła do Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Modernizacja boiska treningowego w Żarowie zakończyła się w 2016 roku. Obiekt zmienił swój wizerunek, a ponadto boisko wraz z zakończeniem w 2016 roku wszystkich prac remontowych uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Oznacza to, że spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA.

Certyfikat FIFA Quality PRO jest najwyższym certyfikatem wydawanym przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych. Każde boisko aspirujące do uzyskania certyfikatu FIFA musi zostać przebadane pod kątem wielu rygorystycznych parametrów, które pozwalają na określenie jakości użytkowych i technicznych boiska. Również materiały użyte do budowy boiska, podlegają badaniom laboratoryjnym celem weryfikacji parametrów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group