Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1030
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Bollywood zanieczyszcza miasto

Sobota, 26 marca 2011, 15:19
Aktualizacja: 18:26
Autor: GrA
Świdnica: Bollywood zanieczyszcza miasto
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Plakatowa epidemia w Świdnicy. Nie ma niemalże w mieście ulicy, na której nie pojawiłyby się plakaty reklamujące otwarcie w Świdnicy nowego klubu.

Będzie to klub Bollywood, a na jego otwarcie zjedzie duet DJ-ów muzyki klubowej Kalwi& Remi. Otwarcie klubu wkrótce – tyle informacji pojawia się na plakatach rozwieszonych po mieście. Afisze wiszą dosłownie wszędzie: na słupach ogłoszeniowych, sklepowych witrynach i elewacjach budynków. Zdzierane z tych ostatnich pozostawiają trwałe ślady, a nawet odchodzą wraz z elementami elewacji. - My jako Miejski Zakład Nieruchomości nie wydawaliśmy żadnej zgody na wywieszanie tych plakatów na naszych nieruchomościach - wyjaśnia Eugeniusz Grzesik, dyrektor świdnickiego Miejskiego Zakładu Nieruchomości.

Jak się okazuje plakaty pojawiły się na mieście bezprawnie. Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie świdnicka straż miejska zatrzymała już sprawcę rozwieszenia plakatów w miejscach do tego niedozwolonych. Mężczyznę ukarano mandatem. Szczegóły podamy Państwu w poniedziałek.

Na temat rozwieszonych po całym mieście plakatów nie chce wypowiadać się też właściciel klubu. – Nic mi na ten temat nie wiadomo. Muszę sprawę wyjaśnić z chłopakami, którzy się tym zajmowali – tłumaczy nam właściciel klubu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group