Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 792
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Borów: Borów zorganizuje dożynki

Sobota, 5 sierpnia 2023, 11:05
Autor: red
Borów: Borów zorganizuje dożynki
Fot. organizatorzy
Żniwa w pełni – to czas wytężonej pracy i ogromnego wysiłku rolników. Zwieńczeniem ich trudu jest bez wątpienia Święto Plonów. Tradycją w naszej gminie jest organizacja Dożynek Gminnych, które przygotowywane są z myślą o podziękowaniu rolnikom i mieszkańcom wsi za ciężką pracę, dzięki której możliwe było owocne zebranie plonów.

W sobotę, 26 sierpnia rolnicy z Gminy Dobromierz będą mogli podziękować za tegoroczne plony podczas dożynek gminnych, które odbędą się na boisku sportowym w Borowie. Dożynki rozpoczną się o godz. 14.00 Mszą Św. Polową, poprzedzoną przejściem barwnego korowodu z wieńcami dożynkowymi.

W programie wydarzenia znalazło się sporo atrakcji m.in.: występy zespołów folklorystycznych, pokaz obrzędu dożynkowego, prezentacja zespołów tanecznych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Power Play. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji zarówno dla najmłodszych mieszkańców, jak i dorosłych. Atrakcyjne stoiska z produktami lokalnymi, animacje dla dzieci, dmuchane zamki i bogata strefa gastronomiczna to tylko niektóre z nich.

Niespodzianką będzie z pewnością pokaz ognia, a zabawę taneczną poprowadzą DJ KrisS i DJ MazzY.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group