Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 999
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Borys – owczarek kaukaski szuka dobrego domu

Niedziela, 10 września 2017, 9:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 września 2017, 10:52
Autor: red
Świdnica: Borys – owczarek kaukaski szuka dobrego domu
Fot. użyczone
Jaki był los Borysa? Tego nie wiemy. Błąkał się tygodniami, o czym świadczył jego stan, aż w końcu trafił do naszego schroniska.

Kołtun na kołtunie, niedobór wagi i smutek w oczach, wskazywały na to, iż Borys miał trudne życie. Po dłuższym pobycie w schronisku i doprowadzeniu go do ładu, Borys zaczyna cieszyć się na widok znajomych mu osób, radośnie dając łapkę. Borys to pies w typie owczarka kaukaskiego. Jest łagodny i przyjazny. Chętnie spędza czas z człowiekiem, najchętniej na pieszczotach, gdyż zabawy jeszcze nie zna. Chętnie spaceruje, lecz nie lubi długich dystansów. Borysa oddamy z wielka chęcią do domu z ogródkiem, by mógł biegać spokojnie po swoim terenie. Pies nie przejawia agresji wobec innych zwierząt, kota wręcz się boi. Nie akceptuje dzieci.
Borys jest psem po przejściach, ma swoje drobne lęki i powoli przełamuje bariery. Polecany do domu, w którym będzie miał 1-2 przewodników, gdyż on uwielbia wąskie grono opiekunów i to im całkowicie oddaje swoje serce. Nie jest psem potrzebującym wielkiego „stada ludzi” do opieki, ma swoich ulubionych opiekunów. Nie będzie psem rodzinnym, jest psem o kocim charakterze, bywa niezależny.

Wszystkie psy przebywają w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy. Kontakt ws.adopcji: 790-241-451.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group