Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 976
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: "Bożonarodzeniowe Smaki Niepodległej"

Czwartek, 20 grudnia 2018, 7:33
Aktualizacja: 11:35
Autor: red
Świdnica: "Bożonarodzeniowe Smaki Niepodległej"
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
"Bożonarodzeniowe Smaki Niepodległej ". Pod takim tytułem odbyła się XIX Gala Bożonarodzeniowa przygotowana przez Zespół Szkół Hotelarsko – Turystycznych i Starostwo Powiatowe w Świdnicy.

W uroczystości uczestniczyli władze samorządowe z terenu powiatu, radni powiatowi, przedstawiciele służb i jednostek podległych powiatowi, komendanci służb mundurowych, duchowni, przedstawiciele przedsiębiorców i organizacji pozarządowych działających w Powiecie Świdnickim.

Podczas gali uczniowie przedstawili krótki program artystyczny nawiązujący do 100 lecia odzyskania Niepodległości. Ważnym punktem gali było wręczenie wyróżnień dla zwycięskich prezentacji stołów wigilijnych, które można było podziwiać w ramach Festiwalu Stołów i Dekoracji Świątecznych organizowanego przy okazji Świdnickiej Kolędy. Po programie artystycznym Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz podsumował mijający rok, przypomniał najważniejsze inwestycje, które udało się przeprowadzić w 2018 r. oraz przedstawił plany inwestycyjne na rok następny. Na koniec spotkania Starosta zaprosił gości do degustacji wigilijnych potraw przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group