Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 984
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Brawa dla Zuzanny

Środa, 27 stycznia 2021, 17:06
Autor: red
Świebodzice: Brawa dla Zuzanny
Fot. UM Świebodzice
Sukces Zuzanny Krzan, uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach.

Sukces uczennicy LO w Świebodzicach, Zuzanny Krzan, w Ogólnopolskim Wielkim Teście Edukacyjnym „ŚWIAT i JA” w kategorii praca plastyczna.

Uczennica kl. 2ag Zuzanna Krzan otrzymała tytuł laureata III miejsca w kraju za udział w Ogólnopolskim Wielkim Teście Edukacyjnym „ŚWIAT i JA” w swojej kategorii wiekowej. Zuzia wykonała pracę plastyczną - rysunek, która zachwyciła jurorów. Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem ,,DZIWNY ROK”. Rok 2020 ze względu na pandemię koronawirusa był najdziwniejszy ze wszystkich w XXI wieku. Życie codzienne, relacje z innymi, sposób spędzania czasu oraz możliwości rozwoju człowieka bardzo się zmieniły. Uczestnicy konkursu w swojej pracy mieli przedstawić następujący temat: Jaki dla Ciebie jest ten dziwny rok? Zuzia w nietuzinkowy i oryginalny sposób pokazała w swojej pracy, jak ten rok wpłynął na nią, jej bliskich i cały świat oraz jak wygląda jej życie w tych nietypowych czasach

Oprócz Zuzanny Krzan, której serdecznie gratulujemy sukcesu, w konkursie wzięły udział inne utalentowane uczennice z kl. 2ag:

Amelia Waligórska,
Oliwia Ruszkowska,
Paulina Bednarska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group