Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Winnica: Brąz naszych akrobatów na Ukrainie

Poniedziałek, 27 lutego 2012, 3:15
Aktualizacja: 3:16
Autor: MDvR
Winnica: Brąz naszych akrobatów na Ukrainie
Fot. użyczone
Dwójka świdnickich akrobatów Michał Skowron i Jonas Al–Hadad startowała w dniach 20–26 lutego w Winnicy na Ukrainie w bardzo silnie obsadzonym XXI Międzynarodowym Turnieju „Stars Above The Boug River 2012"

W imprezie uczestniczyli zawodnicy z Ukrainy, Rosji, Izraela, Belgii, Holandii, Mołdawii, Kazachstanu, Białorusi, Uzbekistanu, Francji i Polski. Mimo bardzo silnej konkurencji, udało się wywalczyć naszym zawodnikom brązowy medal.

Oprócz akrobatów ze Świdnicy w turnieju udział wzięły zespoły z Katowic, Chorzowa i Rzeszowa, a biało-czerwonym bardzo mocno kibicował Mariusz Śrutwa, były zawodnik reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Niespodzianką dla zawodników była wizyta Konsula Generalnego RP na Ukrainie Pana Krzysztofa Świderka, który oprócz zaproszenia polskiej reprezentacji do Konsulatu na poczęstunek, zorganizował w ostatnim – finałowym dniu zawodów ekipę telewizyjną.
Start naszych zawodników i przeprowadzony z nimi wywiad będzie można obejrzeć w ciągu kilku najbliższych dni w TVP Polonia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group