Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Brazylijczyk wzmacnia Polonistów

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Miejski Klub Sportowy Polonia–Stal Świdnica przedstawia nowego zawodnika, który wiosną wzmocni nasz zespół seniorów w rozgrywkach IV ligi. Do biało–zielonych szeregów dołącza Brazylijczyk z włoskim paszportem – Julio Cezar Gruba Filho!

23-latek urodził się w brazylijskiej Kurytybie, ma paszport włoski i pozyskany został z Bielawianki Bielawa na zasadzie transferu definitywnego. Najlepiej czuje się na pozycji defensywnego pomocnika, a swoje wysokie umiejętności pokazał choćby podczas ostatniego wygranego 3:1 sparingu z AKS-em Strzegom. Teraz będzie już do dyspozycji trenera Rafała Markowskiego podczas najbliższych meczów ligowych!

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka