Czwartek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Budżet partycypacyjny w Świdnicy

Piątek, 4 marca 2016, 7:34
Aktualizacja: 22:56
Autor: opr.red.
Świdnica: Budżet partycypacyjny w Świdnicy
Fot. użyczone
Od 11 do 17 kwietnia świdniczanie będą mogli oddać głos w tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego.

Możliwy będzie wybór jednego zadania ogólnomiejskiego i jednego dzielnicowego. Te, które zyskają największe poparcie, zostaną zrealizowane.

- Po ilości wniosków, jakie wpłynęły w ramach budżetu partycypacyjnego widać, że świdniczanie chcą świadomie kształtować i usprawniać swoje miasto. Liczę, że ich energia i entuzjazm przełoży się także na wysoką frekwencję podczas głosowania, do udziału w którym już teraz zachęcam – mówi Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Przypominamy, że w tej edycji Budżetu Obywatelskiego zmieniono zasady głosowania na projekty. Swój głos będzie można oddać przez cały tydzień na trzy sposoby, każdy będzie mógł wybrać wygodny dla siebie sposób głosowania - w wyznaczonych lokalach, elektronicznie, lub korespondencyjnie (uprawniony do głosowania mieszkaniec będzie mógł na koszt miasta oddać swój głos za pośrednictwem poczty wypełniając, a następnie wysyłając na adres Urzędu Miejskiego w Świdnicy specjalny formularz do głosowania). Prawo do udziału w głosowaniu mają mieszkańcy Świdnicy, zameldowani na pobyt stały lub czasowy powyżej 3 miesięcy, którzy do dnia zakończenia głosowania ukończyli 16 rok życia.

Lista propozycji zadań z podziałem na poszczególne dzielnice przedstawiamy na powyższych zdjęciach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group