Czwartek, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 908
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Burmistrz nagrodzony

Niedziela, 12 września 2021, 11:43
Autor: red
Świebodzice: Burmistrz nagrodzony
Fot. UM Świebodzice
Tytuł Osobowość Roku 2020 dla Burmistrza Świebodzic.

Burmistrz Miasta Paweł Ozga otrzymał tytuł „Osobowość Roku 2020” w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna w powiecie świdnickim.

Nominację od Kapituły Konkursowej otrzymał za „rządzenie miastem mimo opozycyjnej rady miejskiej, która nie zatwierdzała budżetu miasta, zmniejszyła mu wynagrodzenie i torpeduje większość jego pomysłów”.

- Jest to dla mnie duże wyróżnienie. Chociaż nie zachęcałem nikogo do głosowania, dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Kolejny raz otrzymałem potwierdzenie, że nasi Mieszkańcy szanują moją pracę. W takich momentach wiem, że to, co robię, jest nie tylko dostrzegane, ale również doceniane przez tych, na których zdaniu zależy mi najbardziej – Świebodziczan. Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować za to wyróżnienie i dołożę wszelkich starań, aby kolejnymi działaniami rozwijać nasze miasto i wspomagać jego społeczność.

Ideą plebiscytu „Osobowość Roku” jest uhonorowanie ludzi działających prężnie w swoim regionie, których praca jest zauważalna i przyczynia się znacząco do rozwoju społeczno – gospodarczego. Wśród nagrodzonych są przedsiębiorcy, społecznicy i działacze charytatywni, artyści i pracownicy kultury, świetni samorządowcy i inicjatorzy wielu wspaniałych akcji, a także naukowcy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group