Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Burmistrz spotka się z mieszkańcami

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta na otwartych konsultacjach rozmawia z mieszkańcami gminy Strzegom o ich problemach.

W najbliższym czasie spotka się z mieszkańcami Strzegomia w następujących terminach:

- 4 marca 2013 r. godz. 17.00 - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Strzegomiu
- 5 marca 2013 r. godz. 16.00 - Strzegomskie Centrum Kultury - spotkanie z młodzieżą
- 11 marca 2013 r. godz. 17.00 - Strzegomskie Centrum Kultury
- 12 marca 2013 r. godz. 15.00 - Centrum Aktywności Społecznej "Karmel" - spotkanie z organizacjami pozarządowymi

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka