Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Był poszukiwany listem gończym

Czwartek, 14 marca 2019, 11:07
Autor: red
Świdnica: Był poszukiwany listem gończym
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymał 50–latka poszukiwanego listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że funkcjonariusz podjął interwencję w dniu wolnym od służby.

W poniedziałkowy ranek w dniu wolnym od pracy policjant świdnickiej komendy na jednej z ulic zauważył znanego mu z widzenia mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusz natychmiast podjął obserwację 50-latka i o sytuacji powiadomił oficera dyżurnego świdnickiej Policji, prosząc jednocześnie o skierowanie w to miejsce patrolu. W oczekiwaniu na wsparcie policjant w celu uniknięcia ucieczki poszukiwanego podjął interwencję i po okazaniu legitymacji służbowej oraz przedstawieniu powodu interwencji zatrzymał mężczyznę.

Chwilę później na miejsce przyjechali mundurowi, który przejęli poszukiwanego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group