Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 1370
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Byli w Bratysławie

Środa, 5 lipca 2023, 9:25
Aktualizacja: 9:26
Autor: red
Żarów: Byli w Bratysławie
Fot. UM Żarów
W dniach 24.06.–25.06.2023 dwie drużyny Żaka Silesia Żarów wraz z trenerami Dawidem Sobel, Mateuszem Kołodziej oraz rodzicami uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Bogy Cup w Bratysławie.

W turnieju udział wzięło 78 drużyn i akademii piłkarskich z Austrii, Niemiec, Węgier, Słowacji, Czech, Słowenii, Polski i innych krajów. Pierwsza drużyna Silesii Żarów trenera Mateusza zajęła 28 miejsce, a druga drużyna trenera Dawida 35 miejsce.

Podczas dwudniowego turnieju, młodzi zawodnicy z kategorii wiekowej U9 rozegrali kilkanaście meczów ciesząc się z wielu zwycięstw, ale też ucząc się na porażkach. To było wielkie wydarzenie dla młodych piłkarzy Silesia Żarów. Niesamowite emocje, rywalizacja, integracja z dziećmi z innych państwa, cenne doświadczenia, które z pewnością zaowocują w przyszłości.

- Turniej na Słowacji był wspaniałą przygodą dla naszych młodych piłkarzy. W każdym meczu mieli możliwość doskonalenia i nauki piłkarskich umiejętności na arenie już międzynarodowej. Pokazali swoje umiejętności i kawał serducha. Za to chciałbym im bardzo podziękować - mówi trener Mateusz Kołodziej.

Silesia Żarów składa podziękowania dla Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych, Staropolanka, AKS Precision Ball Polska, Daicel Żarów, Gminy Żarów za wsparcie wyjazdu. A także serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci!

- Wspierali nas na każdym kroku, bez ich wytrwałości i zaangażowania wyjazd byłby niemożliwy. Kochani, jesteście wielcy - kontynuuje Dawid Sobel.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group