Czytających: 1607

Świdnica: Były mistrz Polski pokazał klasę, klęska piłkarzy Polonii

Sobota, 12 lutego 2011, 14:10
Aktualizacja: Niedziela, 13 lutego 2011, 22:32
Po serii trzech zwycięstw z rzędu naprzeciw podopiecznych Przemysława Malczyka wybiegli zawodnicy Zagłębia Lubin, występujący w Młodej Ekstraklasie. Młodzi lubinianie górowali w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła rozbijając biało–zielonych 6:1.

Od początku spotkania zespołem wyraźnie lepszym byli nasi rywale. Na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 1:2, jak się okazało później jedyne trafienie dla naszego zespołu zaliczył Dąbrowski. Po zmianie stron na boisku istnieli już tylko „Miedziowi”, którzy zdobyli jeszcze cztery bramki i wygrali pewnie 6:1.

Polonia (I połowa): Pierzga, Maziarz, P. Salamon, Bielski, M. Salamon, Borowy, Szuba, Marszałek, Dąbrowski, Hajłasz, Miętkiewicz

Polonia (II połowa): Pierzga, Maziarz, Borowy, Błażyński, Burszta, Filipczak, Turzański, Ostrowski, Goździejewski, Hajłasz, Śmiałowski