Czytających: 1669

Jaworzyna Śląska: Cenne zwycięstwo lidera JALPH

Poniedziałek, 14 lutego 2011, 13:33
Aktualizacja: 13:34
Już tylko dwie drużyny Pędzące Osiołki i Doceniani Inaczej walczą o tytuł mistrzowski. Z rywalizacji praktycznie odpadł już Glob Max, który przegrał z Osiołkami 4:9 i ma siedem punktów straty do lidera. Poniżej komplet wyników i aktualna tabela JALPH.

Osiołki w 3 min. objęły prowadzenie i nie oddały już go do końca starcia, z minuty na minutę powiększając dodatkowo swoją przewagę.

Festiwal strzelecki urządzili sobie zawodnicy Docenianych Inaczej a szczególnie Mateusz Ptak, który zdobył 15 bramek. Przewaga zwycięzców nie podlegała dyskusji, a brak w bramce etatowego golkipera ekipy Gimnazjum – Sebastiana Grajaszka przyczyniła się dodatkowo do tak wysokiej porażki swojej drużyny 5:31!

Grające jeszcze o trzeci stopień podium Ziomale długo nie mogli zdobyć gola w meczu z outsiderami ligi Uhahanymi. Worek z bramkami otworzył w 11 min. Jarek Mlak. 20 minut później było już 7:0, a pierwszy gol dla rywali wpadł dopiero w 32 min. Ostatecznie Ziomale wygrali pewnie 10:2.

Niespodziankę sprawił Car Valet Jaroszów pokonując dobrze spisujący się ostatnio zespół XXL Bolesławice. Do przerwy w wymiarze 4:3 prowadził jednak XXL. Po zmianie stron role się odwróciły, w 25min. na prowadzeniu 5:4 znaleźli się piłkarze Car Valet, wygrywając na finiszu 11:7.