Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 687
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Centrum już działa

Niedziela, 30 maja 2021, 7:50
Autor: red
Świebodzice: Centrum już działa
Fot. UM Świebodzice
27 maja w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach odbyło się spotkanie Burmistrza Miasta Świebodzice Pawła Ozgi, Prezesa OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Jarosława Pizuńskiego z lokalnymi mediami, dotyczące otwarcia WCR po przerwie związanej z obostrzeniami.

W spotkaniu uczestniczyli również Zastępca Burmistrza Miasta Świebodzice Tobiasz Wysoczański oraz Sekretarz Miasta Sabina Cebula. Burmistrz wyraził wielką radość z otwarcia obiektu, co spowoduje, że mieszkańcy Świebodzic i okolic będą mogli aktywnie spędzać wolny czas.

Prezes OSiR Świebodzice Spółka z o.o. Jarosław Pizuński przekazał wszystkie informacje dotyczące ograniczeń, które będą obowiązywały na terenie obiektów. W Wodnym Centrum Rekreacji będzie mogło przebywać jednocześnie 80 osób, w jacuzzi 3 osoby, natomiast w strefie saun maksymalnie do 21 osób (nie licząc obsługi).

Wszystkie usługi, łącznie ze zjeżdżalniami i brodzikiem dla dzieci będą dostępne. Zajęcia AQUA Aerobic będą prowadzone we wtorki w godzinach 19:00-20:00.

Otwarta będzie również długo wyczekiwana siłownia! Na tym obiekcie przebywać będzie mogło jednocześnie 15 osób. W dniach 28 i 29 maja OSiR Świebodzice Sp z o.o. organizuje Dni Otwarte Siłowni. W tych dniach osoby chcące spędzić aktywnie czas na siłowni, nie będą płaciły za wejście. Dodatkowo w piątek (28 maja) od godziny 16:30 do 20:00 na terenie siłowni będzie przebywał Szymon Król Mistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej, który przekaże cenne wskazówki oraz podpowie jak przeprowadzić bezpieczny trening.

Dla wszystkich, którzy w tych dniach zdecydują się na zakup karnetu przewidziany jest specjalny konkurs, w którym do wygrania będą: karnet, odżywki i suplementy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group